مینی سمینار مشاوران تاسیسات و سازندگان مطرح شهر اصفهان – اصفهان، اردیبهشت 1401 - شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران

مینی سمینار مشاوران تاسیسات و سازندگان مطرح شهر اصفهان به میزبانی شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران در تاریخ ششم اردیبهشت 1401 در کافه رستوران حیات برگزار شد.

در این همایش، پس از تلاوت کلام الله مجید و پخش سرود ملی کشورمان مدیران فروش بخش تهویه مطبوع صنعتی شرکت مبتکران گلدیران، توضیحاتی در خصوص آخرین دستاوردهای محصولی و پروژه های انجام شده ارائه کردند.

همچنین در این همایش VRF Midea با خدمات گلدیران معرفی شد و این نوید را به مهمانان محترم داد که از این پس محصولی با کیفیت را در سبد فروش خود خواهند داشت.

شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران نماینده رسمی برندهای معتبر Midea، LG، Gplus و Rhoss می باشد.

در ادامه از نمایندگان فروش شرکت مبتکران گلدیران در شهر اصفهان با اهدا هدایایی قدردانی و تقدیر به عمل آمد.

متخصصین تهویه مطبوع شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران به شما کمک می کنند تا کیفیت هوای داخل منزل یا محل کار خود را بهبود بخشید و خانواده خود را راحت تر و ایمن تر کنید. فرقی نمی کند که به دنبال یک تصفیه کننده هوا هستید یا یک سیستم تهویه مطبوع، ما اینجا هستیم تا در هر مرحله از این فرآیند به شما کمک کنیم.

با تکمیل فرم مشاوره خرید آنلاین یا تماس با شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران می توانید از خدمات مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *