مهمانی همنشینی شب معمار، تیر 1401 - شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران

جلسه همنشینی شب معمار شیراز با حضور معماران و سازندگان مطرح استان فارس و مشارکت شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران به میزبانی مرکز توسعه پایدار برگزار شد.

این جلسه خصوصی به همت مرکز طراحی پایدار و معماری در تاریخ هشتم تیرماه 1401 برگزار گردید. این مهمانی با هدف گرد هم آوردن و تجدید دیدار معماران مطرح کشور، بحث و گفتگو در باره مسائل و مشکلات درون صنفی معماران و همچنین تبادل نظر در یک شب زیبا و خاطره انگیز بود.

در حاشیه این مراسم نیز، مدیر فروش بخش DX شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران در خصوص آخرین دستاوردهای محصولی این شرکت توضیحاتی را ارائه داد.

شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران نماینده رسمی برندهای معتبر Midea، LG، Gplus و Rhoss می باشد.

متخصصین تهویه مطبوع شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران به شما کمک می کنند تا کیفیت هوای داخل منزل یا محل کار خود را بهبود بخشید و خانواده خود را راحت تر و ایمن تر کنید. فرقی نمی کند که به دنبال یک تصفیه کننده هوا هستید یا یک سیستم تهویه مطبوع، ما اینجا هستیم تا در هر مرحله از این فرآیند به شما کمک کنیم.

با تکمیل فرم مشاوره خرید آنلاین یا تماس با شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران می توانید از خدمات مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *