همایش سالانه نمایندگان فروش و خدمات تهویه مطبوع صنعتی – تهران، اسفند 1401 - شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران

همایش سالانه نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران با حضور 100 نماینده فروش و 30 نماینده خدمات پس از فروش در بخش تهویه مطبوع صنعتی و همچنین اعضای هیأت مدیره، همکاران محترم و بزرگان این صنعت در روز یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ در سالن همایش زرین هتل پارسیان آزادی برگزار شد.

در این همایش، پس از تلاوت کلام الله مجید و پخش سرود ملی کشورمان مدیران ارشد شرکت مبتکران گلدیران، توضیحاتی در خصوص آخرین دستاوردهای محصولی، ساختارهای اجرایی و عملکرد سالانه شرکت ارائه کردند.

در ابتدای برنامه آقای مهندس بابک امجدی، معاونت کسب و کار شرکت ضمن خوشامد گویی به حضار نکات راهبردی شرکت در بخش فروش و خدمات پس از فروش را بیان کردند و سال آینده را سالی جدی و پرتلاش دانستند، و بر حمایت همه جانبه در تسریع و بهبود کارایی این امر تاکید کردند. در ادامه برنامه آقای مهندس پویا سلامت، مدیر مارکتینگ شرکت به ارائه گزارشات این بخش در سال 1401 و برنامه های سال آتی پرداختند.

در بخش های بعدی آقایان مهندس مرتضی اسماعیل زاده (مدیر فروش بخش DX)، مهندس رضا عرب احمدی (مدیر فروش بخش Hydronic) و مهندس بردیا فیضی (مدیر نصب و خدمات پس از فروش) درباره محصولات جدید، پروژه های انجام شده و جزئیات نصب و خدمات پس از فروش سخنرانی کردند.

همچنین در این همایش از خط تولید چیلر جی پلاس نیز رونمایی شد و این نوید را به نمایندگان محترم داد که از این پس محصولی با رویکرد تولید داخل را در سبد فروش خود خواهند داشت.

در ادامه از نمایندگان برتر در حوزه فروش و خدمات پس از فروش شرکت مبتکران گلدیران با اهدا هدایایی قدردانی و تقدیر به عمل آمد.

شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران نماینده رسمی برندهای معتبر Midea، LG، Gplus و Rhoss می باشد.

متخصصین تهویه مطبوع شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران به شما کمک می کنند تا کیفیت هوای داخل منزل یا محل کار خود را بهبود بخشید و خانواده خود را راحت تر و ایمن تر کنید. فرقی نمی کند که به دنبال یک تصفیه کننده هوا هستید یا یک سیستم تهویه مطبوع، ما اینجا هستیم تا در هر مرحله از این فرآیند به شما کمک کنیم.

با تکمیل فرم مشاوره خرید آنلاین یا تماس با شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران می توانید از خدمات مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *