همایش مشاوران تاسیسات - تهران، بهمن 1401 - شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران

همایش معرفی محصولات تهویه مطبوع صنعتی و رونمایی از محصولات 2023 شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران در تاریخ 2 بهمن 1401 در مرکز همایش های بین المللی رایزن برگزار گردید.

در این همایش که شرکت مبتکران گلدیران میزبان مشاوران تاسیسات و سازندگان تهران بود، از محصولات این شرکت شامل مدل های جدید چیلرهای تراکمی و سیستم های VRF رونمایی و توضیحات فنی ارائه گردید. همچنین آقای مجیب احمد مدیر فروش خاورمیانه شرکت GI Holding ایتالیا در این مراسم جدیدترین مدل های چیلر برند Clint را معرفی و ارائه نمودند. شرکت مبتکران گلدیران به منظور توسعه سبد محصولات تهویه مطبوع با مشارکت GI Holding شروع به عرضه انحصاری محصولات چیلر با برند Clint در ایران نموده است.

مبتکران گلدیران با در اختیار داشتن کارخانه ای به مساحت 25000 متر مربع و سایت تولیدی 6000 متر مربعی در استان قزوین در حال تولید انواع محصولات تهویه مطبوع صنعتی و خانگی، از برندهای معتبری همچون جی‌پلاس، ال‌جی، مدیا در دسته بندی چیلر، فن‌کویل، داکت اسپلیت، پکیج هوایی یکپارچه، اسپلیت و هواساز می باشد. تمامی محصولات شامل گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت گلدیران می باشند.

خاطر نشان می دارد شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران تامین کننده تجهیزات تهویه مطبوع بیش از 19.000 پروژه بزرگ ساختمانی در سراسر کشور بوده است.

در پایان مراسم با اهدای هدایایی از میهمانان به پاس حضورشان تشکر و قدردانی صورت گرفت.

شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران نماینده رسمی برندهای معتبر Midea، LG، Gplus و Rhoss می باشد.

همایش مشاوران تاسیسات - تهران 1401 - شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران

متخصصین تهویه مطبوع شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران به شما کمک می کنند تا کیفیت هوای داخل منزل یا محل کار خود را بهبود بخشید و خانواده خود را راحت تر و ایمن تر کنید. فرقی نمی کند که به دنبال یک تصفیه کننده هوا هستید یا یک سیستم تهویه مطبوع، ما اینجا هستیم تا در هر مرحله از این فرآیند به شما کمک کنیم.

با تکمیل فرم مشاوره خرید آنلاین یا تماس با شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران می توانید از خدمات مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *