معرفی محصول و آموزش نصب و راه اندازی محصولات شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران - تیر 1402 - شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران

در تاریخ 28 تیرماه 1402، کارگاه معرفی محصول و آموزش نصب و راه‌اندازی محصولات تهویه مطبوع صنعتی شرکت مبتکران گلدیران در محل شوروم این شرکت برگزار گردید.

در این کارگاه، جدیدترین محصولات تهویه مطبوع صنعتی معرفی شدند و نحوه نصب و راه‌اندازی این محصولات به حاضرین آموزش داده شد. مواردی که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت عبارتند از:

  1. معرفی، تاریخچه و پیشینه تجاری
  2. معرفی و بررسی مشخصات فنی VRF
  3. آشنایی با نرم‌افزار طراحی و انتخاب محصول
  4. آموزش نصب و راه اندازی دستگاه های VRF
  5. معرفی و آموزش نصب و راه‌اندازی داکت اسپلیت
  6. معرفی و بررسی مشخصات فنی مینی چیلرها

در این دوره آموزشی، دستاوردهای شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران در زمینه تهویه مطبوع از طریق محصولات متنوع و فناوری‌های پیشرفته معرفی شد و اطلاعات مفیدی برای نصب و استفاده بهینه از این محصولات به حاضرین ارائه گردید. این کارگاه آموزشی با هدف افزایش آگاهی و بهره‌وری واحدهای مرتبط برگزار شد و بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران نماینده رسمی برندهای معتبر Midea، LG، Gplus، Rhoss و Clint می باشد.

متخصصین تهویه مطبوع شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران به شما کمک می کنند تا کیفیت هوای داخل منزل یا محل کار خود را بهبود بخشید و خانواده خود را راحت تر و ایمن تر کنید. فرقی نمی کند که به دنبال یک تصفیه کننده هوا هستید یا یک سیستم تهویه مطبوع، ما اینجا هستیم تا در هر مرحله از این فرآیند به شما کمک کنیم.

با تکمیل فرم مشاوره خرید آنلاین یا تماس با شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران می توانید از خدمات مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *