نوآوری را به واقعیت تبدیل می‌کنیم

شرکت کلینت ایتالیا، ارائه‌دهنده مجموعه‌ای گسترده از محصولات تهویه مطبوع شامل چیلرهای تراکمی هوا خنک، آب خنک، چیلرهای Oil-free و روفتاپ پکیج، مناسب کاربری‌های مسکونی، تجاری و صنعتی می‌باشد. این محصولات با بهره‌گیری از فناوری‌های روز دنیا، بازدهی مطلوبی را فراهم نموده‌اند که توسط شبکه جهانی توزیع‌ و خدمات، پشتیبانی می‌شوند تا مشتریان بتوانند از سرویس‌های لازم بهره‌مند شوند.

برخی از ویژگی‌های محصولات تهویه مطبوع کلینت عبارتند از:

  • مجموعه‌ای گسترده از محصولات برای پاسخگویی به نیازهای متنوع
  • صرفه‌جویی در مصرف انرژی با استفاده از فناوری اینورتر
  • دوستدار محیط زیست (استفاده از گازهای مبرد مطابق با استانداردهای محیط زیست اروپا و آمریکا)
  • استفاده از قطعات با کیفیت اروپایی

در صورتی که به دنبال یک راهکار مطمئن و کارآمد در زمینه تهویه مطبوع هستید، محصولات کلینت ایتالیا گزینه‌ی بسیار مناسبی است.

شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران، به عنوان نماینده رسمی تهویه مطبوع Clint ایتالیا، واردات محصولات این شرکت را آغاز کرده است. با تکیه بر تجربه و تخصص در زمینه تهویه مطبوع، شرکت مبتکران گلدیران با همکاری Clint، توانسته است محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی را به بازار مصرفی کشور عرضه نماید. ما تلاش می‌کنیم تا با ارائه خدمات فنی و پشتیبانی مناسب، نیازهای مشتریان را در زمینه تهویه مطبوع برآورده نماییم و به مشتریان خود رضایت کامل را ارائه دهیم.

محصولات شرکت Clint ایتالیا با تمرکز بر حفظ محیط زیست و کاهش تأثیرات آن بر گرمایش زمین و لایه ازون، به عنوان یک برند پیشرو در این صنعت فعالیت می کنند. محصولات کلینت با تأثیر کمتر بر گرمایش جهانی و لایه ازون دوست دار محیط زیست هستند.

1- GWP= 676
2- ODP= 0

شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران نماینده رسمی شرکت کلینت ایتالیا - تولید کننده انواع چیلر
شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران نماینده رسمی شرکت کلینت ایتالیا - تولید کننده انواع چیلر

Ozone Depletion Potential (ODP):

شاخص ODP به توانایی یک ماده در تخریب لایه اوزون نسبت به ماده CFC11 گفته می شود. معیار ODP بین بازه صفر تا 1 است و هر چه قدر این ضریب به عدد 1 نزدیک تر باشد، از لحاظ آسیب به لایه اوزون خطرناک تر است.

Global warning Potential (GWP):

توانایی یک ماده برای به دام انداختن گرما در اتمسفر به نسبت دی اکسید کربن را GWP می گویند. معیار GWP در بازه‌های زمانی طولانی مثلا ۲۰ ساله یا ۱۰۰ ساله اندازه گیری می شوند. معیار GWP از صفر شروع می شود و حداکثری ندارد. هر چقدر یک مبرد در به دام انداختن گرما اثر بیشتری داشته باشد معیار گرمایش آن بزرگ تر است. با توجه به اینکه دی اکسید کربن GWP زیادی دارد معیار GWP هر ماده را با دی اکسید کربن مقایسه می کنند.

برخی از قابلیت های چیلر کلینت:

  • یونیت های چند منظوره
  • بالاترین راندمان انرژی

چیلرهای کلینت دارای گارانتی قطعات فنی (با قابلیت تمدید گارانتی) و پشتیبانی شرکت گلدیران می باشد.

_

محصولات مرتبط

_
_

آخرین مقالات

_
_

شرکای تجاری ما

_