دوره ایمنی و بهداشت کار - اسفند 1401 - شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران

دوره ایمنی و بهداشت کار ویژه پرسنل محترم کارخانه شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران توسط جناب آقای آیدین کوچنانی برگزار شد.

در این کلاس ضمن تاکید بر ضرورت استفاده از انواع وسایل حفاظتی، نحوه عملکرد و مکانیسم آنها برای شرکت کنندگان تشریح شد و آموزش های لازم بر روش استفاده از ماشین ها و ابزار آلات ارائه شد.

آقای آیدین کوچنانی در این رابطه می گوید: “تنها افرادی مجاز به استفاده از ماشین آلات و ابزار می باشند و می توانند در محیط کارگاهی مشغول به فعالیت باشند که آموزش های لازم را در ارتباط با نحوه استفاده صحیح و ایمن و نوع عملکرد آنها دیده باشند.”

شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران نماینده رسمی برندهای معتبر Midea، LG، Gplus و Rhoss می باشد.

متخصصین تهویه مطبوع شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران به شما کمک می کنند تا کیفیت هوای داخل منزل یا محل کار خود را بهبود بخشید و خانواده خود را راحت تر و ایمن تر کنید. فرقی نمی کند که به دنبال یک تصفیه کننده هوا هستید یا یک سیستم تهویه مطبوع، ما اینجا هستیم تا در هر مرحله از این فرآیند به شما کمک کنیم.

با تکمیل فرم مشاوره خرید آنلاین یا تماس با شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران می توانید از خدمات مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *