4 مزیت استفاده از تصفیه هوا - شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران

خانه ها محیط امنی را برای ما فراهم می کنند و محلی مناسب برای آرامش هستند. با این حال، اگر به شما بگوییم که آنها مملو از آلاینده های هوای تهاجمی هستند که با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیستند، چه؟، البته منظور ما این نیست که شما در معرض خطر جدی قرار دارید، اما بدون شک بر نحوه زندگی شما و خانواده تان تأثیر می گذارد.

در واقع به دلیل تهویه مطبوع ضعیف اغلب هوای داخل خانه و محل کار بیشتر از محیط بیرون آلوده است!. خوشبختانه، یک روش ساده برای تمیز کردن هوای داخل خانه وجود دارد و آن استفاده از دستگاه تصفیه هوا می باشد.

در واقع همه چیز با تصفیه هوا شروع می شود!

برای کشف فوایدی که دستگاه های تصفیه هوا برای سلامتی دارند به خواندن مطلب ادامه دهید.

از سالمندان، کودکان و بیماران محافظت کنید

افراد حساس بیشترین حساسیت را به هوای آلوده دارند. این دسته شامل کسانی می شود که زمان زیادی را در داخل خانه سپری می کنند، مانند سالمندان، کودکان و بیماران، از آنجایی که دستگاه های تصفیه هوا قادر به حذف بیشتر ذرات هوا هستند، از این جمعیت حساس و پرخطر در برابر ابتلا به بیماری های جدی مانند عفونت های دستگاه تنفسی محافظت می کنند.

کاهش استرس، افزایش بهره وری

مطالعات نشان می دهد افرادی که هوای تمیزتری تنفس می کنند سطح کورتیزول پایین تری دارند. هرچه سطح کورتیزول پایین تر باشد استرس نیز کمتر است، که این اتفاقاً با سطوح بالاتر بهره وری مرتبط است. این بدان معناست که دستگاه های تصفیه هوا پتانسیل کاهش استرس و افزایش بهره وری را دارند.‌‌

خواب بهتر

یکی از بهترین مزایای دستگاه تصفیه هوا برای تمام سنین، خواب آرام است. مطالعات نشان می‌دهد هوای پاک‌ یکی از راه های افزایش کیفیت خواب است. برعکس، هوای آلوده چرخه خواب طبیعی ما را مختل می کند. هنگامی که آلاینده هایی مانند شوره حیوانات خانگی، گرد و غبار، بوهای ناشی از پخت و پز و مواد شیمیایی از هوا حذف می شوند، محیط آرام تری را برای خواب ایجاد می کند. بعلاوه، صدای دستگاه های تصفیه هوا صدایی آرام و زمزمه مانند است که به شما کمک می­ کند در آرامش کم کم به خواب بروید.

آلرژن ها و محرک های آسم

آیا شما یا یکی از اعضای خانواده مبتلا به آلرژی یا آسم هستید؟

تصفیه کننده های هوا می توانند علائم آلرژی را با حذف گرد و غبار، گرده، شوره حیوانات خانگی و مواد شیمیایی از هوا کاهش دهند. محرک‌های آسم می توانند شامل آلرژن های داخلی، مانند شوره حیوانات خانگی، کنه های گرد و غبار و کپک باشند. مواد محرک موجود در هوا مانند دود، بخارات شیمیایی، بوهای شدید ناشی از اسپری های خوشبو کننده هوا یا عطرها می­ توانند محرک آسم باشند. علائم آن شامل خس خس سینه، سرفه، تنگی نفس یا سفتی قفسه سینه است. ما کسانی را که از آسم رنج می برند تشویق می کنیم که یک دستگاه تصفیه هوا در خانه داشته باشند.

متخصصین تهویه مطبوع شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران به شما کمک می کنند تا کیفیت هوای داخل منزل یا محل کار خود را بهبود بخشید و خانواده خود را راحت تر و ایمن تر کنید. فرقی نمی کند که به دنبال یک تصفیه کننده هوا هستید یا یک سیستم تهویه مطبوع، ما اینجا هستیم تا در هر مرحله از این فرآیند به شما کمک کنیم.

با تکمیل فرم مشاوره خرید آنلاین یا تماس با شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران می توانید از خدمات مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *