سه مزیت استفاده از تهویه مطبوع کانالی - شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران

نوسانات آب و هوا برای مردم در همه جا به یک مشکل تبدیل شده است که باعث زحمت و ناراحتی می گردد. دقیقاً به همین دلیل تهویه هوا به یک ضرورت در خانه و محل کار تبدیل شده است.

تقاضا برای کولرهای کانالی به منظور ایجاد محیطی آرام خیلی سریع در حال افزایش است. این کولرها راه حل مناسبی برای کنترل هوا در خانه ها هستند. در این مطلب مزایای کولرهای کانالی و اینکه چرا در مقایسه با اسپلیت از آن استفاده می شوند را بررسی می کنیم.

کنترل دما

کولرهای کانالی در هوای گرم، خنکی را برای شما فراهم مرده و در روزهای سرد زمستان، فضایی گرم را ایجاد می کند. این اساساً از یک سیستم تبرید تشکیل شده است که با انرژی الکتریکی کار می کند، هوا را مرطوب کرده و در صورت معکوس شدن این فرآیند برای تامین هوای معتدل انجام می شود. بخش جالب این است که دما را می توان در بسیاری از اتاق ها تنها با یک کنترل تنظیم کرد. این کار توسط موتور تنظیم کننده آن انجام می شود که می تواند بر اساس هر کانال در هر اتاق تنظیم شود. این موضوع برای افرادی که بیماری هایی مانند مشکلات تنفسی یا آلرژی به گرد و غبار دارند کاملاً مطلوب است.

نصب و راه اندازی کانال هوا

سیستم های تهویه مطبوع کانالی نیاز به نصب در پشت بام یا سقف دارند. سیستم کانالی قابلیت گرمایش و سرمایش در اتاق های مختلف خانه را برای شما فراهم می کنند. اگر فضایی در سقف یا پشت بام خود ندارید، کانال کشی را می توان در فضایی مناسب در کف زمین نصب کرد. ماهیت نصب این است که هیچ به هم ریختگی یا دخالتی در دکوراسیون خانه وجود نداشته باشد.

منطقه بندی کولر کانالی

کولر کانالی به شما این امکان را می دهد که خانه خود را منطقه بندی کنید. ایجاد مناطق می تواند از جهت روشن و خاموش شدن طبق میل اعضای خانواده مفید باشد، زیرا می توان آن ها را به طور مستقل روشن یا خاموش کرد. این ویژگی می تواند مقرون به صرفه باشد. به عنوان مثال، شما نمی خواهید کولر در اتاق وجود داشته باشد، بلکه آن را در اتاق نشیمن می خواهید. این نه تنها به صرفه است ، بلکه در مصرف انرژی نیز موثر است. منطقه بندی امکان کنترل دستی ساعت، سوئیچ ها و ترموستات ها را نیز فراهم می کند. مناطق جداگانه انعطاف پذیری زیادی را ایجاد می‌کنند و نیازهای فردی را برآورده می کند.

متخصصین تهویه مطبوع شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران به شما کمک می کنند تا کیفیت هوای داخل منزل یا محل کار خود را بهبود بخشید و خانواده خود را راحت تر و ایمن تر کنید. فرقی نمی کند که به دنبال یک تصفیه کننده هوا هستید یا یک سیستم تهویه مطبوع، ما اینجا هستیم تا در هر مرحله از این فرآیند به شما کمک کنیم.

با تکمیل فرم مشاوره خرید آنلاین یا تماس با شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران می توانید از خدمات مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *